Menu
>
Obec Kostolište
ObecKostolište

BSK a POZAGAS podporujú našu obec

V Kostolišti je stále čo robiť, rekonštruovať, opravovať a budovať, nakoľko je to malá, ale rýchlo rozvíjajúca sa obec v okrese Malacky . Samospráva sa snaží v čo najväčšej miere získavať financie z cudzích zdrojov a dotácií na rôzne aktivity.

BSKV Kostolišti  je stále čo robiť, rekonštruovať, opravovať a budovať, nakoľko je to malá, ale rýchlo rozvíjajúca sa obec v okrese Malacky . Samospráva sa snaží v čo najväčšej miere získavať financie z cudzích zdrojov a dotácií na rôzne aktivity.  V tomto roku 2017 sa podarili získať prostriedky na revitalizáciu parku pri rímsko-katolíckom kostole svätého Martina.

PozagasVďaka podpore spoločnosti POZAGAS a.s. a Dotačnej schémy Bratislavského samosprávneho kraja sa zveľadila časť verejného priestranstva pri pomníku padlých a kostole. Park, ktorý bol donedávna dosť husto zarastený krovinami a stromami, dostal v súčasnosti dôstojný tvar a vytvorilo sa oddychové miesto pre verejnosť , kde  pribudli lavičky, parkovacie miesta, verejné osvetlenie, stojan na bicykle a chodníky.
Vďaka sponzorskému daru pribudla na futbalovom štadióne studňa na čerpanie vody pre závlahu trávnika ihriska, nakoľko je v posledných obdobiach vysoký deficit zrážok a nízka hladina spodnej vody.

V mene vedenia  TJ Záhoran Kostolište a Obecného zastupiteľstva, starosta obce Mgr. Hubert Danihel  vyjadruje srdečné poďakovanie za túto dotáciu a  sponzorský príspevok , ktorý prispel k zveľadeniu a skvalitneniu života v obci Kostolište.

FOTO Revitalizácia

Dátum vloženia: 27. 11. 2017 8:52
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 11. 2017 9:39
Autor: Správce Webu

Udalosti v obci

PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024

Prezidentské voľby

VOĽBY DO EURÓPSKEHO PARLAMENTU 2024

Voľby do EU parlamentu

Operačný program ľudské zdroje

OPPLZ

Integrovaný operačný program 2014-2020

Irop

Program rozvoja vidieka 2014-2020

PRV logo

PARLAMENTNÉ VOĽBY 2023

volby 2023

SPOJENÉ VOĽBY 2022

Voľby 2022

Cestovný poriadok

Arriva

Cintorín Kostolište

Križik

ELEKTRONICKÉ SLUŽBY ESMAO

esmao

Enviropark

ep

Kronika Obce Kostolište

kronika