Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • hu

Obsah

Otvorenie MŠ v Kostolišti a Základných škôl v Malackách

Typ: ostatné
školaObec Kostolište, ako zriaďovateľ Materskej školy v Kostolišti oznamuje rodičom, že od pondelka 22.februára 2021 sa otvárajú triedy pre všetky deti, ktoré škôlku navštevujú.
Takisto sa otvárajú v tento deň aj triedy pre žiakov I. stupňa základných škôl v Malackách a Základná umelecká škola v Malackách.

Podmienka pre nástup detí do MŠ Kostolište je negatívny test jedného rodiča ( zákonného zástupcu ) nie starší ako 7 dní. V prípade ak rodič má doklad o prekonaní ochorenia COVID-19 v uplynulých 3 mesiacoch, alebo sa vzťahuje naňho iná výnimka, nemusí byť testovaný. V takomto prípade treba predložiť čestné prehlásenie o bezinfekčnosti.  (  .docx  , .pdf  )

Rodičom detí  dávame do pozornosti, že Obec Kostolište uskutoční najbližšie plošné testovanie v nedeľu 21.2.2021 v čase od 8.00.do 19.00 hod. na obvyklom odbernom mieste. Zarezervovať termíny si môžu na www.kostolište.sk, kde bude spustený rezervačný systém Bookio.

Ďalej pre rodičov detí z Kostolišťa, ktoré navštevujú základné školy v Malackách, dávame do pozornosti podmienky nástupu do škôl a možnosti testovania zriadených v telocvični ZŠ Záhorácka, ktoré budú v sobotu a nedeľu.

Pokyny Mesta Malacky pre rodičov TU

 


Prílohy

Vytvorené: 16. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 16. 2. 2021 11:15
Autor: Správce Webu