Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • hu

Obsah

Informácia o voľných pracovných miestach na ÚPSVR Malacky

Typ: ostatné | náš tip
Informácia o voľných pracovných miestach na ÚPSVR Malacky 1ÚPSVR Malacky hľadá sociálnych pracovníkov pre OSPODaSK a služobného vodiča.
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky hľadá vhodných uchádzačov na obsadenie voľných miest sociálnych pracovníkov s ukončeným 2. stupňom VŠ v odbore sociálna práca pre prácu na oddelení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately.
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky ďalej hľadá vhodného uchádzača na obsadenie pozície služobný vodič a prevádzkový pracovník. Uchádzač musí mať platný vodičský preukaz sk. B, skúsenosti so šoférovaním osobného motorového vozidla, byť spoľahlivý a ochotný cestovať. Vyžaduje sa aj manuálna zručnosť na drobné opravy a drobnú údržbu v budove.

Možnosť prihlásiť sa do výberových konaní je do 15.01.2020.

Kompletné informácie o voľných miestach aj s informáciami o požadovaných predpokladoch a požiadavkách na uchádzača, ako aj informácie o spôsobe ako sa prihlásiť do výberových konaní Vám poskytne osobný úrad ÚPSVR Malacky, Mgr. Chabadová na dagmar.chabadova@upsvr.gov.sk, 034/24 44 120.Vytvorené: 15. 1. 2019
Posledná aktualizácia: 8. 1. 2020 14:21
Autor: Správce Webu