Navigácia

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • hu

Obsah

BSK a POZAGAS podporujú našu obec

Typ: ostatné
V Kostolišti je stále čo robiť, rekonštruovať, opravovať a budovať, nakoľko je to malá, ale rýchlo rozvíjajúca sa obec v okrese Malacky . Samospráva sa snaží v čo najväčšej miere získavať financie z cudzích zdrojov a dotácií na rôzne aktivity.

BSKV Kostolišti  je stále čo robiť, rekonštruovať, opravovať a budovať, nakoľko je to malá, ale rýchlo rozvíjajúca sa obec v okrese Malacky . Samospráva sa snaží v čo najväčšej miere získavať financie z cudzích zdrojov a dotácií na rôzne aktivity.  V tomto roku 2017 sa podarili získať prostriedky na revitalizáciu parku pri rímsko-katolíckom kostole svätého Martina.

PozagasVďaka podpore spoločnosti POZAGAS a.s. a Dotačnej schémy Bratislavského samosprávneho kraja sa zveľadila časť verejného priestranstva pri pomníku padlých a kostole. Park, ktorý bol donedávna dosť husto zarastený krovinami a stromami, dostal v súčasnosti dôstojný tvar a vytvorilo sa oddychové miesto pre verejnosť , kde  pribudli lavičky, parkovacie miesta, verejné osvetlenie, stojan na bicykle a chodníky.
Vďaka sponzorskému daru pribudla na futbalovom štadióne studňa na čerpanie vody pre závlahu trávnika ihriska, nakoľko je v posledných obdobiach vysoký deficit zrážok a nízka hladina spodnej vody.

V mene vedenia  TJ Záhoran Kostolište a Obecného zastupiteľstva, starosta obce Mgr. Hubert Danihel  vyjadruje srdečné poďakovanie za túto dotáciu a  sponzorský príspevok , ktorý prispel k zveľadeniu a skvalitneniu života v obci Kostolište.

FOTO Revitalizácia


Vytvorené: 27. 11. 2017
Posledná aktualizácia: 27. 11. 2017 09:39
Autor: Správce Webu